Novinky - Poliklinika Úpice  -->

na Poliklinice  Úpice bude od čtvrtka, 25.2.2021, probíhat testování na Covid 19 pro  všechny příchozí. Testování provádí společnost SAL v.o.s- MUDr.Plzák, a to každý den od 12.00 do 13.30 hodin v suterénu, místnost č. 106 (místo je viditelně označeno).

Testování je prováděno do odvolání.

Vážení pacienti,

 moc si vážíme vaší důvěry přihlásit se do naší zubní ordinace. Nemějte nám to prosím za zlé, ale není v našich silách vás všechny přijmout do péče. Váš zájem je opravdu enormní a vašemi prosbami jsme naprosto zahlceni. Jsme si vědomi, že situace je velmi špatná a obrovské množství z vás bohužel již delší dobu nemůže najít svého ošetřujícího zubního lékaře. Máme však se sestřičkou pouze čtyři ruce a v ordinaci budeme pouze 8 hodin týdně. 

Všechny zájemce, kteří se nám ozvali emailem, osobně nebo telefonem, pečlivě evidujeme v samostatných pořadnících. Těm z vás, kteří se s nám ozvali mezi prvními, se ozveme s termínem objednání. 

Děkujeme za pochopení, s pozdravem MDDr. Lenka Brousková.

je našim potěšením, že od 1.2.2021 začíná  na Poliklinice Úpice ordinovat MDDr. Lenka Brousková v  nové zubní ordinaci.

Vytváří si zcela novou klientelu ( nepřebrala automaticky všechny klienty předcházejícího provozovatele zubní ordinace)

Pokud máte zájem o to, stát se klientem/klientkou  napište email na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde uveďte vaše jméno a telefonní kontakt.

Následně budete kontaktováni a bude vám sdělen termín návštěvy v ordinaci.

 

 

MUDr. Vlčková : Po, Čt do 15.00, Út, St do 12.00, MUDr. Šturmová: PO, Čt do 12.00, Út, St do 15.00,  Pá obě ordinace do 12.00.  Předem nutné telefonické objednání. 

Radostná zpráva pro klienty MUDr.Černého, opět ordinuje, jen s omezením a to pouze dopoledne.